Wypad do Amsterdamu oraz inne najlepsze mobilne aktualizacje

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.01.2017, 11:01


Kategorie: Newsy


Ponownie przygotowaliśmy Tabela najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się W ostatnich czasach w usługach App Store i Google Play.

Drive Ahead!

Zaczynamy od Drive Ahead!, W takim razie zakręconej zręcznościówki, którą można opisać jako mordobicie, w którym Miast wojownikami sterujemy pojazdami. Quiz dostała aktualizację z nowymi misjami W stronę wypełnienia i parą dodatkowych maszyn. I wprowadzono Garść niedostępnych wcześniej hełmów dla kierowców.

Drive Ahead! w App Store

Drive Ahead! w Google Play

Harvest Moon: Seeds of Memories

Ciekawą aktualizację dostała także Odtworzenie Harvest Moon: Seeds of Memories. Patch dodał nowe zwierzęta, w postaci krów, owiec i kurczaków. Dodatkowo możemy Akurat kupić Parę dodatkowych gatunków od myśliwego, Odkąd również sprzedać mu niepotrzebne zwierzaki, a Ów opchnie je swojemu przyjacielowi. Rozszerzono również listę przepisów otawa plus ulepszono interfejs.

Harvest Moon: Seeds of Memories w App Store

Harvest Moon: Seeds of Memories w Google Play

Shadowverse

Z kolei Shadowverse, Toteż jedna z najciekawszych karcianek zeszłego roku, dostała patcha wprowadzającego drugie duże Przyrost zatytułowane Rise of Bahamut, oferujące masę nowych kart. Na dobitek/dobitkę nowicjuszy ucieszyć powinno udostępnienie gotowych talii a również Możliwość oglądania powtórek meczów.

Shadowverse w App Store

Shadowverse w Google Play

Subway Surfers

Natomiast Trik Subway Surfers, W takim razie najpopularniejszy endless runner, dostała aktualizację, która przeniosła akcję Na Amsterdamu. I Wykaz postaci rozszerzyła się o blogerkę imieniem Jolien, a gracze mogą również odblokować Rezerwowy strój florysty.

Subway Surfers w App Store

Subway Surfers w Google Play

Warp Shift

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy opowiedzieć jest ta, jaką otrzymała śliczna Zabawa towarzyska logiczna Warp Shift. Wypuszczony w zeszłym tygodniu patch dodał W stronę kampanii Konsekutywny świat z piętnastoma dodatkowymi poziomami. Opłaci się wspomnieć, że Za przyczyną Parę następnych dni produkcję można na iOS-ie pobrać W trakcie darmo.

Warp Shift w App Store

Warp Shift w Google Play


Tagi: gramynawynos.pl gry patche i aktualizacje AND iOS
Skomentuj: