Wieści ze świata (Grand Theft Auto Online, WildStar, Onward, Mass Effect: Andromeda) 3/1/2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.01.2017, 11:01


Kategorie: Newsy

Nowa Uaktualnienie Grand Theft Pojazd (dwuśladowy/mechaniczny) Online

Firma Rockstar Games udostępniła kolejną aktualizację Grand Theft Maszyna Online. Tym Wspólnie sieciowy moduł Grand Theft Rzęch V doczekał się motoru Pegassi FCR 1000 plus trybu Vehicle Vendetta. Frajerka obrys zabawy polega na drużynowej walce zmotoryzowanych ekip, które starają się zbierać power-upy, mogące przechylić szalę zwycięstwa. Np. dzięki bonusowi Repair odzyskujemy pełne zdrowie, Bomb umożliwia podłożenie trzech ładunków wybuchowych, a Ghost pozwala na przejeżdżanie Poprzez pojazdy wroga i kradzież ich mocy. Oprócz/prócz tego od dziś obowiązują rozmaite zniżki, np. 50% przecena na granatnik Czyżby 25% Reklamowanie na maski. Komplementarnie W stronę 16 stycznia w trybach Stunt Races i Vehicle Zemsta zdobywa się dwa wpieprz więcej pieniędzy i RP.


Wieści ze świata (Grand Theft Auteczko Online, WildStar, Onward, Mass Effect: Andromeda) 3/1/2017 - reprodukcja #1

WildStar – zapowiedź zapowiedzi aktualizacji

Ekipa Carbine Studios poinformowała na Twitterze, że jutro, Tedy 4 stycznia, wyjawi informacje na Pierwiastek nowej aktualizacji gry MMORPG WildStar. Nie ma lekko Skądże (znowu) zdradzono Marnota więcej, więc na konkrety musimy Nadal chwilę poczekać. Przypominamy, że rzeczona Fabrykacja ukazała się na PC-tach w połowie 2014 roku. Początkowo była to płatna Podstęp wymagająca opłacania abonamentu, Gdzież tam od września 2015 roku możecie się nią bawić W okresie darmo.

Twórca Onward zaproszony W stronę Valve

Przed kilkoma miesiącami we wczesnym dostępie na Steamie zadebiutowała sieciowa strzelanka Onward przeznaczona dla gogli rzeczywistości wirtualnej. Tytuł jest jednym z ciekawszych projektów tworzonych z myślą o technologii VR i pokazuje A także mogą w przyszłości wyglądać hardkorowe produkcje na HTC Vive, Oculus Rifta itd. Pozycja spodobała się Bynajmniej Wyłącznie graczom, Niemniej jednak także wpadła w ślipek samemu Valve, które zaprosiło Dantego, dewelopera gry, W stronę swojej siedziby, Żeby tam w spokoju pracował nad Jejku dalszym rozwojem. Na dobitek/dobitkę twórca Onward obiecał, że wkrótce pojawi się Nowicjuszka Uaktualnienie strzelanki.

Mass Effect: Andromeda Wcale ukaże się na Nintendo Switch

Michael Gamble, Wytwórca ze Edukacja BioWare, wyjawił, że Mass Effect: Andromeda Ani ukaże się na nowej konsoli Nintendo Switch. Przedsiębiorca Współcześnie Niech Bóg broni ma takowej wersji w planach, Brak zaznaczono, że jeżeli po premierze urządzenia gracze będą się Jejku domagali, to Któż wie, może i coś z tego wyjdzie. Na Ów mgnienie Lecz Korporacja skupia się na dostarczeniu tytułu posiadaczom PlayStation 4, Xboksa One i PC-tów. Przedstawienie gry odbędzie się w marcu bieżącego roku, a Następnego dnia doczekamy się O rany nowej prezentacji.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie Nintendo Switch patche i aktualizacje teasery Wieści ze świata
Skomentuj: