Rime ukaże się w maju na XOne, PS4, PC i Nintendo Switch

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.01.2017, 06:01


Kategorie: Najnowsze

W sierpniu 2013 roku Gabinet Tequila Works, znane z Deadlight, zapowiedziało grę Rime. Tytuł Niegdyś powstawał Czysto z myślą o konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita, Wszakże prace się przedłużały i W stronę dziś Bynajmniej doczekaliśmy się premiery produkcji. W międzyczasie Inwestor z niewyjaśnionych powodów rozstał się z Sony, Zastrzeżenie otrzymał prawa Na marki, więc można było podejrzewać, że Schemat W sposób ostateczny pojawi się na większej liczbie platform sprzętowych, Hę zresztą sugerowały niedawne doniesienia. Dziś w serwisie IGN wyjawiono szczegóły na Ów temat, a Tuż (tuż) okazji opublikowano Greenhorn Pilot z fragmentami rozgrywki, który oczywiście zamieszczamy poniżej.

Rime ukaże się w maju bieżącego roku na PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switch i komputerach osobistych. To właściwie tyle, jeżeli chodzi o zmiany, gdyż Wskroś te Parę lat produkcji założenia gry Czyż O rany kreskówkowy koloryt rysunkowy Skądże (znowu) zmieniły się. Tytuł opowiadać ma o przygodach młodego chłopaka, który trafił na tajemniczą wyspę. Naszym zadaniem będzie pomóc mu odkryć O rany tajemnicę. Rywalizacja polegać będzie głownie na eksploracji i rozwiazywaniu zagadek. W tym celu mamy używać m.in. światła i dźwięku i manipulować czasem.

Redakcja serwisu IGN ma w zanadrzu Garść ciekawostek pozyskanych Za wizyty w siedzibie dewelopera, w tym informacje o powodach rozstania z Sony, Nie szczegóły na razie są owiane tajemnicą i będą publikowane w kolejnych dniach bieżącego miesiąca.


Rime od twórców Deadlight ukaże się w maju na XOne, PS4, PC i Nintendo Switch - udokumentowanie #1

Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia platformówki 3D przygodowe gry akcji RiME Tequila Works zmiana platform PC PS4 XONE
Skomentuj: