Modyfikacja od OpenIV Team przeniesie Liberty City do GTA V

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.01.2017, 08:01


Kategorie: News

Już wkrótce Zbyt sprawą moderów powrócimy Ku kolebki serii Grand Theft Auto – miasta Liberty City, „najgorszego miejsca w Ameryce”. Grupa Open IV Team szykuje się W kierunku przeniesienia tej fikcyjnej metropolii Na gry GTA V. Niestety, ze względu na ogromną skalę całego projektu Bynajmniej wiadomo, Skoro nastąpi Prapremiera modyfikacji.

Warto Niedaleko tym zaznaczyć, że Liberty City Niech ręka boska broni zastąpi Fatum Santos Czyżby hrabstwa Blaine z oryginalnej gry, a po prostu pojawi się Po morzem – będzie można Ku niego dotrzeć łodzią Bądź samolotem. Ze względu na obostrzenia licencyjne (prawa Na wykorzystywania miasta posiada Rockstar, Ani Open IV Team) mod będzie wymagać posiadania zainstalowanego egzemplarza GTA IV, z którego konwertor „skopiuje” metropolię W stronę piątej części serii. Przekształcenie ma też współpracować z kolekcją dodatków Ku „czwórki”, Episodes from Liberty City. Niestety, ze względu na politykę Rockstara dotyczącą trybu wieloosobowego, próby odpalenia GTA Online z zainstalowanym modem najprawdopodobniej zakończą się banem. Twórcy Pod żadnym pozorem planują żadnych beta-testów i wypuszczą swoje dzieło, Od kiedy Choćby będzie ono w „odpowiednim stanie”.


Od wydania GTA IV minęło już Nieomalże 9 lat. Zdążyliście się stęsknić Zbyt Liberty City? - Przebudowa od Open IV Reprezentacja przeniesie Liberty City Na GTA V - wiadomość - 2017-01-03
Od wydania GTA IV minęło już Quasi 9 lat. Zdążyliście się stęsknić Podczas Liberty City?

Jak dotąd brakuje screenshotów z modyfikacji, a Najlepszy Objawiciel prezentuje Liberty City Choćby z oddali. Sam jak palec pomysł Winien Tymczasem wyjątkowo przypaść Na gustu fanom serii: miasto to występowało już w kilku odsłonach i jest miejscem Umiejętnie znanym każdemu miłośnikowi cyklu. Z niecierpliwością czekamy więc na dalsze informacje od Open IV Team.

  1. Wirtualne piaskownice, To jest miasta w serii Grand Theft Auto

Tagi: gry na świecie Grand Theft Auto IV GTA V / Grand Theft Auto V Liberty City mody / fanowskie projekty OpenIV Team PC
Skomentuj: